InstagramTwitterFacebook
Four4event Hakkımızda

Four4event, 2015 yılında kurulmuş çok yönlü bir etkinlik ajansıdır. Her türlü özel etkinliklerin planlama ve organizasyon süreçlerinde 360 derece hizmet veren Four4event, asla ödün verilmeyen müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak hedef kitlesine sunduğu üstün kalite anlayışı ile diğer tüm avantajlarını ön plana çıkararak en geniş kitlelerin tercih etmelerini sağlamaktadır. Yönetim ofisi İstanbul’da bulunan Four4event, genç, dinamik ve alanında deneyimli personeliyle, perakende, otomosyon, teknoloji gibi çeşitli sektörlerindeki müşterilerine özel projelerle başarılı hizmetler vermektedir.

 

Four4event müşterilerini en iyi şekilde anlayıp doğabilecek ihtiyaçlarını öngörerek çözümler geliştiren bir event ajansıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunarak, hedefle ulaşmada en temel yardımcı misyonunu üstlenir. Sonuç odaklı, etkin, garantili çözümler yaratan ve uygulayan bir ekipten oluşan Four4event ile şirketinizin; global bakış açısıyla büyük düşünenlerin yanında yer almasına hazır olun! 

 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 

Trendleri yakından takip eder, uygularız

Mükemmeliyetçiyiz, detaylara önem veririz

İnovatif düşünürüz

Kurumsal organizasyonlarınızın en iyi standartlarda yapılmasını sağlarız

En etkili çözümler ile sonuca ulaşırız

Her koşulda pozitifiz

Müşterilerimize ve sektörümüze katma değer sağlarız

Yaratıcıyız fark yaratır, fark edilmenizi sağlarız

 

 

İletişim kurum ve kuruluşların kitlelere ulaşmasındaki en büyük araçtır. Etkin iletişimi hizmetlerinin temel noktası sayan Four4event, şirketinizin imajını güçlendirmenin yanında markalaşmasını da sağlamayı amaçlamaktadır. Fuar, Organizasyon, Toplantı, Özel Davet, Kuruluş, Yıldönümü Kutlaması, Lansman & Açılış, Bayi Toplantıları, Kongre ve tüm kurumsal organizasyon hizmetlerini; alanında deneyimli personelinin liderliğinde müşterileriyle buluşturan Four4event, farklı hedef kitle segmentlerine ve iç görülerine hakim olarak çalışmaktadır.

 

Söz konusu stand veya etkinlik olduğunda, Four4event planlama ve organizasyon sürecinde 360 derece hizmet vermektedir. Organizasyonun tek elden yürütülmesi sürecin verimli sonuçlanması için son derece önemlidir. Four4event, organizasyonunuza ait gereken herşeyi detaylandırarak,  ürün ve hizmetlerinizin akılda kalıcı olması sağlamak için yola çıkmıştır. Alanlarında tecrübe sahibi Four4event çalışanları belirlenen hizmetlerin hedef kitlelere ulaştırılmasını sağlarken, markanızın uzun vadeli imaj çalışmalarını da göz önünde bulunduracaktır. Four4event olarak, pratik ve markaya artı değer katacak fikirlerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.

E-NEWSLETTER

Yakuplu Mah., Hürriyet Bulvari, Skyport Residence No:1 Kat:23 / 193   Beylikdüzü / Istanbul

0212 876 0440

0212 876 0441

info@four4event.com

2015 - 2020 © Four4event. All rights reserved.
GET OFFER
GET CALL