YoutubeInstagramTwitterFacebook
Four4event Hakkımızda

Kurum ile özdeşleşen yaratıcı çalışmalarımızla; markayı ve hedef kitleyi birbirine bağlıyor, akılda kalıcı çalışmalara imza atıyoruz.

Four4event; 2015 yılında kurulmuş, tecrübeli ve çalışkan bir ekibe sahip; event, lansman ve açılış gibi kurumsal organizasyonlarda firmalara çözüm ortağı olan bir etkinlik ajansıdır.
 

Four4event olarak çalıştığımız firmaların ihtiyaçlarını baz alarak bu kapsamda; açılış-lansman, fuar-organizasyon, toplantı-davet ve eğlence etkinlikleriyle bir çalışma takvimi oluşturuyoruz. Anahtar teslim iş prensibimizle de müşterilerimize %100 güven sağlıyoruz.
 

Mimarlarımız, creative ekibimiz, müşteri danışmanlarımız, stratejik planlama ekibimiz ve kurum içi eğitim danışmanlarımız ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleri uzman departmanlarımız ile belirledikten sonra alternatif fikir önerileriyle tarafınıza sunuyor ve akabinde birlikte yapacağımız fikir alışverişinden sonra etkinlik programını oluşturuyoruz.
 

Kurumsal organizasyonlarınızda; konsept oluşturma aşamasından, konuşmacı seçimine; sponsor firma temininden, davetli listesine; süslemeden, medya planlamaya kadar kısacası etkinlik süresi boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kalemleri bir tek çözüm ortağı ile yürütebilir, profesyonel destek ile eksiksiz bir organizasyona imza atabilirsiniz.
 

Four4event olarak; fuar çalışmalarınız, kurumsal etkinlikleriniz, konferans ve kongre çalışmalarınızın tümünü, kurumsal imajınızı güçlendirecek birer çalışma olarak ele alıp, bu detay çerçevesinde tüm kalemleri şekillendiriyoruz. Kurumsal etkinlikleriniz için 360 derece hizmet anlayışımız ile etkinlik öncesi birlikte kat ettiğimiz aşamalardan, etkinlik sonrasındaki gerekli geri dönüşleri sağlama aşamasına kadar tüm bu süreçte çözüm ortağınız olarak yanınızda yer alıyoruz.

 

 

Neden Biz
 

Etkinliklerin x noktasından y noktasına kadar tüm kalemlerini uzman ekiplerimiz ile yönetiyoruz.

360 derece çalışma anlayışımız ile fuar ve etkinlik çalışmalarımızda anahtar teslim prensibi ile hareket ediyoruz.

Oluşturduğumuz etkinlik stratejisinde sizin temel gereksinimlerinizden yola çıkıyoruz.

Organizasyona her yönüyle hakim; mimarlar, creative ekip, müşteri danışmanları, stratejik planlama ekibi, kurum içi eğitim danışmanları ve organizasyonda en önemli faktör olan güçlü saha ekibinden oluşan takımımızla planlanan zamanda planlanan işi bitiriyoruz.

Startını verdiğimiz her etkinliği gerçekçi bir hikayeye dayandırıyor ve akıldı kalıcı organizasyonlara imza atıyoruz.

Etkinlik öncesi-etkinlik anı-etkinlik sonrası süreçlerinde uyguladığımız iletişim stratejisinde, bu hikayeden yola çıkarak, katılımcılarımızın hafızasında kalıcı bir iz bırakıyoruz.

 

 

 

 

E-BÜLTEN

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sk. Vetro City Residence No:16 Kat:10 Daire: 209   Beylikdüzü / Istanbul

0212 876 0440

0212 876 0441

info@four4event.com

2015 - 2024 © Four4event Organizasyon Ve Catering SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM