YoutubeInstagramTwitterFacebook
Hizmetler

Kongre & Seminer Bizi Arayın

Ulusal ve uluslararası olarak gerçekleştirilen kongre ve seminer çalışmalarınızın; planlama, mekan seçimi, konuşmacı belirlenmesi, teknik ekipman temini ve programlanması, davetli listesi ve program yönetimini kapsayan ve etkinlik süresince gerekli olan tüm ihtiyaçlarda ekip olarak yanınızda yer alıyoruz.

Etkinlik organizasyonunun yanı sıra basın bülteni hazırlanması ve belirlenen mecralara iletilmesi, etkinliğe özel reklam çalışmalarının hazırlanması gibi tüm bu süreçleri creative şekilde yürütüyoruz.

 

Kongre Mekan Seçimi

Etkinlik mekanı seçimlerinde, içeriğimiz ile uyumlu mimari özellikleri ve katılımcılarımız için ulaşılabilirlik avantajları gibi detayları bir arada değerlendirip, mekan ile ilgili en uygun önerileri yaparak, müşterilerimizin yükünü hafifletiyoruz.

 

Program Yönetimi

Etkinlik program akışı ve bu akışı hatasız yürütme organizasyon tecrübesi gerektiren bir süreçtir. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, müşterilerimizle bir araya gelip, program akışını oluşturup, etkinlik esnasında saha ekibimiz ve yöneticilerimiz ile birlikte programa bağlı kalarak etkinliği yürütüyoruz.

Kurum olarak yapacağınız etkinliğin başarısında en önemli rollerden biri de yer alan konuşmacılardır. Konferans içeriğine bağlı olarak, katılımcıların beklentisini hitap eden ve hedef kitle ile uyumlu konuşmacı seçimi ve iletişimin sağlanması aşamasında müşterilerimize destek sunuyoruz.

Aynı zamanda konferans davetlileri ile iletişimin sağlanması ve ağırlanması sürecinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap vererek, bu süreci sizler için yürütüyoruz.

 

Transfer

Transfer sürecinde, etkinliklerimizde yer alan konuşmacı ve katılımcılarımızın havalimanında karşılanması, araçlara yönlendirilmesi ve misafirlerimizin otel ya da etkinlik alanına konforlu araçlar ve güvenilir şoförlerimiz ile transferinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

 

Simultane Desteği

Uluslararası katılım ile gerçekleşecek etkinliklerinizde profesyonel ve tüm kalemleri barındıran simultane sistem desteği sunuyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmette hem tercüman grubunu hem de teknik personel grubunu aynı anda istihdam ediyoruz.

 

Teknik Destek

Farklı kategorilerde gerçekleştirilen etkinliklerde ihtiyaç duyacağınız teknik ekipman ve görsel düzenleme analizi, ekipman düzenlemesi ve temini, kayıt deski gibi konularda teknik ekibimizin profesyonel desteği ile etkinlik sonlanana kadar hizmet veriyoruz.

 

Dekor Tasarım

Etkinliğin yapılacağı mekanın tasarım ve dekoru etkinliğin en önemli tamamlayıcılarındandır. Organizasyonunu üstlenmiş olduğumuz etkinlik alanının dekor ve tasarım çalışmalarını grafik tasarım ekibimizle birlikte hazırlıyor ve onay aldıktan sonra üretime geçiyoruz.

Anahtar teslim çalışma anlayışımız doğrultusunda etkinlik alanının son halini 3D çizim ile müşterilerimize sunarak, etkinlik öncesinde fikir edinmelerini sağlıyoruz.

E-BÜLTEN

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sk. Vetro City Residence No:16 Kat:10 Daire: 209   Beylikdüzü / Istanbul

0212 876 0440

0212 876 0441

info@four4event.com

2015 - 2024 © Four4event Organizasyon Ve Catering SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM