YoutubeInstagramTwitterFacebook
Hizmetler

Kurum İçi Eğitim & Danışmanlık Bizi Arayın

Four4event Kurumsal Organizasyon olarak, müşterilerimize kurum içi eğitim ve danışmanlık alanlarında destek veriyoruz. Pazarlama eğitiminden satış eğitimine, yönetim ve liderlik eğitiminden müşteri ilişkileri yönetimi eğitimine, kişisel gelişimden motivasyon eğitimlerine kadar birçok bireysel ve kurumsal eğitimleri, farklı ülkelerde yer alan ve uluslararası pazara sahip kurumlara hizmet vermiş uzmanlarımız eşliğinde, uygulamalı eğitimlerle sunuyoruz.

 

İletişim ve İlişki Yönetimi

Verilen bu eğitim ile katılımcılarımıza; kurum içi ve özel hayatta iletişime dair fark edilmeyen engelleri aşarak; doğru iletişim kurma metotlarını, ikili ve çok taraflı ilişki yönetimini ve daha birçok iletişim argümanını öğretiyoruz.

 

İkna ve Satış

İkna ve satış eğitimi süresince katılımcılarımıza ikna sürecinde düşünsel ve davranışsal kilit noktalarını, karara yönelimi sağlayan soruları, kişiyi karar vermeye yönlendiren adımlara dair satışı kolaylaştırıcı uygulamalı eğitim sistemini öğretiyoruz.

 

İK ve Yönetim

Verilen bu eğitimde yöneticilerin; çalışanlarına liderlik vasıfları ile yaklaşma stratejilerini, kurumsal hedeflere ulaşmada izleyeceği yol haritasına yönelik kilit noktaları ve performansa dayalı doğru değerlendirme yöntemlerini edinmelerini sağlıyoruz.

 

Atölye Çalışmaları

Takım çalışması şeklinde gerçekleştirilen eğitimlerimiz sayesinde; organizasyon becerisi, işbirliği oluşturma yöntem ve sonuçları, zamanı etkin kullanma, görev dağılımı, sorumluluk alma gibi kazanımlar edinmenizi sağlıyoruz.

E-BÜLTEN

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sk. Vetro City Residence No:16 Kat:10 Daire: 209   Beylikdüzü / Istanbul

0212 876 0440

0212 876 0441

info@four4event.com

2015 - 2024 © Four4event Organizasyon Ve Catering SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM