YoutubeInstagramTwitterFacebook
Hizmetler

Eğlence Bizi Arayın

Kurumların, çalışanları ya da sektörel  paydaşlarına yönelik gerçekleştirmeyi hedefledikleri kurumsal eğlence etkinliklerinde Four4event ekibi olarak organizasyonun tüm kalemlerinde müşterilerimize destek sunuyoruz.

 

Yılbaşı Eğlencesi

Kurum çalışanlarınız veya sektörel paydaşlarınız için düzenlemeyi hedeflediğiniz yılbaşı organizasyonlarınızda hem kurumsal imajınızı arttırmanız hem de unutulmaz bir geceye imza atmanız için Four4event ekibi olarak müşterilerimize ihtiyaç duyulacak tüm kalemlerde destek sunuyoruz.

Catering, host-hostes, interaktif Showlar, sahne performans, dekorasyon ve daha bir çok kalemde program boyunca tek muhatap ile etkinliğinizi tamamlamanızı sağlıyoruz.


 

Yıldönümü Eğlencesi

Kurumsal imajınızı ve kurum içi iletişimi güçlendirecek olan yıldönümü eğlencelerinizde, konsept belirleme, davetli listesi hazırlama, mekan desteği, dekorasyon, basın çalışması gibi etkinlik öncesi, etkinlik anı ve sonrasında gerekli tüm çalışmalarda firmalarımıza destek sunuyor, özgün ve akılda kalıcı etkinliklere imza atmanızı sağlıyoruz.


 

Piknik Organizasyonu

Kurumsal piknik organizasyonlarınızda, piknik alanı (mekanı) belirlenmesi, masa sandalye temini, servis elemanı desteği, açık hava etkinlikleri (şişme oyun alanları, yetişkin sporları, ekip oyunları..vb), müzik, piknik menüsü oluşturma ve hazırlanması gibi etkinlik boyunca  ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kalemlerde Four4event ekibi olarak destek sunuyoruz.

 

Müşterilerimize, etkinlik boyunca gerekli tüm kalemleri tek muhatap ile sonuçlandırma kolaylığı sunarak, keyif dolu bir eğlence geçirmelerini sağlıyoruz.

 

E-BÜLTEN

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sk. Vetro City Residence No:16 Kat:10 Daire: 209   Beylikdüzü / Istanbul

0212 876 0440

0212 876 0441

info@four4event.com

2015 - 2024 © Four4event Organizasyon Ve Catering SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM