YoutubeInstagramTwitterFacebook
Hizmetler

PR & Sponsorluk Bizi Arayın

Etkinliklerinizin gerçekleşmesindeki en önemli etkenlerden olan sponsorluk ve tanıtım çalışmaları,  alanında uzman profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Süreç içerisinde hedef kitle analizi, akabinde sponsorluk çalışması yapılabilecek firma analizleri gerçekleştirilip gerekli görüşmeler yapılarak ardından sponsorluk anlaşmalarını imzalıyoruz.

 

PR

Yapılacak kurumsal organizasyonlarda uygulanacak adımlardan biri de organizasyonun PR çalışmalarıdır.

Etkinliği gerçekleştirecek olan firmanın sektörü, hedef kitlesi ve kurumsal imajı gibi kriterler göz önünde bulundurularak yapılacak olan organizasyonun türü ve içeriğine göre farklı PR  çalışmaları uygulanmaktadır.

 

Etkinlik öncesinde mevcut donelerle hazırlanacak olan; basın bülteni, bültenin basına servis edilmesi, özel röportajlar, etkinliğin medya yansımaları ile hedef kitleye ulaşmasını sağlamak, ulusal ve küresel boyutta etkinlik bilinirliğini oluşturmak gibi yöntemler üzerinden etkinliklerimizin tanıtımında müşterilerimize destek oluyoruz.
 

 

Sponsorluk

Kurumsal Organizasyonlarda yer alan çözüm ortaklarından en önemlileri sponsor firmalardır. Etkinlik içeriği ve hedef kitlesi ile örtüşen firmalar arasından yapılan analizler sonucu sponsorluk görüşmelerine dahil edilebilecek firmalar ve sponsorluk hakları belirlenir.

Müşterilerimiz adına yapmış olduğumuz sponsorluk görüşmeleri sonucunda, müşterilerimizin firmalar ile sponsorluk anlaşmasını gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

E-BÜLTEN

Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1992. Sk. Vetro City Residence No:16 Kat:10 Daire: 209   Beylikdüzü / Istanbul

0212 876 0440

0212 876 0441

info@four4event.com

2015 - 2024 © Four4event Organizasyon Ve Catering SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır.
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM